Je winkelwagen

Je winkelwagen is leeg

L'Oréal Professionnel

💎 Officiële partner

De beste L'Oréal Professionnel producten, getest in de salon, online beschikbaar

Welkom op de pagina gewijd aan L'Oréal Professionnel bij Celebre Store, uw online referentiepunt voor de beste professionele haarproducten. We zijn officiële partner van het merk en selecteren alleen toplijnen, getest in onze salon door ervaren hairstylisten met samen meer dan 100 jaar ervaring in de branche.

Sinds 1914 draagt onze kappersfamilie het vak van schoonheid en haarverzorging over. Vandaag zetten we deze erfenis in voor uw look en bieden we alleen producten die voldoen aan de hoogste normen van kwaliteit en effectiviteit.


🔥 Waarom kiezen voor L'Oréal Professionnel bij Celebre Store?

  • Wij zijn een door L'Oréal geautoriseerde salon – we kopen rechtstreeks bij het merk, zonder tussenpersonen.

  • 🧪 Producten getest in de salon – elke lijn wordt door onze kappers uitgeprobeerd voordat deze online wordt aangeboden.

  • 🚚 Snelle en veilige verzending – levering binnen 24/48h.

  • 🎁 Exclusieve aanbiedingen – speciale acties voor onze online klanten.


✨ Ontdek de populairste L'Oréal lijnen:

💧 Serie Expert

Behandelingen op maat voor elk haartype: beschadigd, gekleurd, droog, fijn of kroezend. Ontdek iconische lijnen zoals:

  • Absolut Repair – diepe reparatie voor beschadigd haar.

  • Vitamino Color – bescherming en glans voor gekleurd haar.

  • Pro Longer – sterkere en vollere lengtes.

🌈 Dia Light & Dia Richesse

Tons-op-ton kleurbehandelingen, zacht en ultra-glanzend, ideaal voor wie natuurlijke reflecties en een professionele glossy kleur wil.

Metal Detox

De revolutionaire behandeling die metalen aanwezig in het haar neutraliseert en de haarvezel beschermt tijdens het kleuren en blonderen.

🎨 INOA - Kleur zonder ammoniak

Permanente kleurbehandeling zonder geur en zonder ammoniak voor optimaal comfort en perfecte dekking van grijs haar.


🛍️ Koop met vertrouwen bij Celebre Store

👉 Alle L’Oréal Professionnel producten zijn origineel en gegarandeerd, zorgvuldig verzonden rechtstreeks vanuit onze salon.
👉 Vragen? Onze deskundige klantenservice staat voor je klaar voor persoonlijk advies.


🔎 De meest gezochte zoekwoorden door onze klanten:

shampoo L'Oréal Professionnel, masker L'Oréal Absolut Repair, behandeling Metal Detox, kleuring INOA zonder ammoniak, professionele L'Oréal producten voor beschadigd haar, haarherstel L'Oréal

220 resultaten

220 resultaten

L'Oréal Professionnel Keratine Alpha Mirror Sleek Serum 50ml
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oréal Professionnel Keratine Alpha Mirror Sleek Serum 50ml

Adviesprijs €29,70 €23,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €29,70 €23,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'Oreal Maschera Cheratina Lisciante Capelli
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oréal Professionnel Keratin Alpha Gladmakend Masker 500ml

Adviesprijs €44,90 €29,50

Stukprijs
per

Adviesprijs €44,90 €29,50

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'Oreal Dia Light Clear Gloss
L'Oreal Dia Light Clear Gloss
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L’Oréal Professionnel DIA LIGHT CLEAR – Heldere gloss met zure pH zonder ammoniak

Adviesprijs €45,00 €14,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €45,00 €14,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

Loreal Pasta Schiarente Capelli Blonde Studio 7
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L’Oréal Professionnel – Blond Studio Platinium Paste 500 g - Ontkleuringspasta voor haar

Adviesprijs €56,00 €39,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €56,00 €39,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

L’Oréal Professionnel Blond Studio Paarse verhelderende balsem 8 – 500 g
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L’Oréal Professionnel Blond Studio Paarse verhelderende balsem 8 – 500 g

Adviesprijs €58,00 €41,00

Stukprijs
per

Adviesprijs €58,00 €41,00

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'Oréal Professionnel Blond Studio 9 Bonder Inside – Polvere Decolorante
L'Oréal Professionnel Blond Studio 9 Bonder Inside – Polvere Decolorante
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oréal Professionnel Blond Studio 9 Bonder Inside – Bleekpoeder 500 g

Adviesprijs €54,20 €37,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €54,20 €37,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

Carrello Parrucchiere Professionale Nero L'Oreal
Carrello Parrucchiere Professionale Nero L'Oreal
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

Professionele kapperswagen L’Oréal Professionnel – 4 lades, zwart

Adviesprijs €189,00 €139,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €189,00 €139,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'Oreal Pre Shampoo Metal Detox
L'Oreal Pre Shampoo Metal Detox
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oreal Metal Detox Pre-Shampoo 250ml - Tegen haarbreuk voor beschadigd haar

Adviesprijs €36,18 €28,94

Stukprijs
per

Adviesprijs €36,18 €28,94

Stukprijs
per

Uitverkocht

Badstofhanddoek L’Oréal Professionnel
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

Badstofhanddoek L’Oréal Professionnel

Adviesprijs €84,00 €49,90

Stukprijs
per

Adviesprijs €84,00 €49,90

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'Oreal Absolut Repair Shampoo per Capelli Danneggiati 100ml
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oreal Absolut Repair Shampoo voor beschadigd haar 100ml

Adviesprijs €13,99 €7,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €13,99 €7,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

Shampoo Nutritivo per Capelli Colorati  L'Oreal
Shampoo Nutritivo per Capelli Colorati
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oreal Vitamino Color Spectrum Voedende shampoo voor gekleurd haar 500ml

Adviesprijs €44,99 €36,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €44,99 €36,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'Oreal Vitamino Color Spectrum Shampoo intensief voedend voor gekleurd haar 1500ml
Shampoo Professionale Nutriente Capelli Colorati L'Oreal
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oreal Vitamino Color Spectrum Shampoo intensief voedend voor gekleurd haar 1500ml

Adviesprijs €82,00 €58,90

Stukprijs
per

Adviesprijs €82,00 €58,90

Stukprijs
per

Uitverkocht

Maschera Idratante Professionale Capelli Colorati L'Oreal
Maschera Idratante Capelli Colorati L'Oreal
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oreal Vitamino Color Spectrum Intensief Hydraterend Masker voor Gekleurd Haar 500ml

Adviesprijs €47,00 €39,89

Stukprijs
per

Adviesprijs €47,00 €39,89

Stukprijs
per

Uitverkocht

Balsamo Intensivo Capelli Colorati L'Oreal
Balsamo Intensivo Capelli Colorati L'Oreal
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oreal Vitamino Color Spectrum Intensief conditioner voor gekleurd haar 200ml

Adviesprijs €31,50 €24,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €31,50 €24,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

Balsamo Intensivo Capelli Colorati L'Oreal
Balsamo Intensivo Capelli Colorati L'Oreal
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oreal Vitamino Color Spectrum Intensieve conditioner voor gekleurd haar 500ml

Adviesprijs €48,78 €39,90

Stukprijs
per

Adviesprijs €48,78 €39,90

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'Oreal Vitamino Color Shampoo voor gekleurd haar 1500ml
Shampoo per Capelli Colorati Professionale L'Oreal
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oreal Vitamino Color Shampoo voor gekleurd haar 1500ml

Adviesprijs €78,00 €50,00

Stukprijs
per

Adviesprijs €78,00 €50,00

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'Oreal Serioxyl Geavanceerde zuiverende en volumegevende shampoo 1500ml
Shampoo Professionale Capelli Fini L'Oreal
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oreal Serioxyl Geavanceerde zuiverende en volumegevende shampoo 1500ml

Adviesprijs €78,00 €44,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €78,00 €44,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

Shampoo Capelli Danneggiati L'Oreal Ricarica
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oreal Absolut Repair Navulling Shampoo 1500 ml

Adviesprijs €54,11 €34,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €54,11 €34,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

Maschera Capelli Lunghi L'Oreal Pro Longer 500ml
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L’Oréal Professionnel Pro Longer Masker 500ml

Adviesprijs €54,11 €38,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €54,11 €38,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'Oréal Professionnel Metal Detox Shampoo – 1500 ml
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oréal Professionnel Metal Detox Shampoo – 1500 ml

Adviesprijs €64,11 €54,90

Stukprijs
per

Adviesprijs €64,11 €54,90

Stukprijs
per

Uitverkocht

Lacca Capelli Forte L'Oreal Infinium
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oréal Professionnel Infinium Sterk – 300 ml

Adviesprijs €25,74 €14,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €25,74 €14,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'Oréal Professionnel TecniART Flex Web – 150 ml
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oréal Professionnel TecniART Flex Web – 150 ml

Adviesprijs €23,76 €12,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €23,76 €12,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'Oréal Professionnel Curl Expression Shampoo Diepe Reiniging - 1500ml
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oréal Professionnel Curl Expression Shampoo Diepe Reiniging - 1500ml

Adviesprijs €78,00 €44,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €78,00 €44,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'Oréal Professionnel Curl Expression Shampoo Ultra Hydraterend – 1500 ml
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oréal Professionnel Curl Expression Shampoo Ultra Hydraterend – 1500 ml

Adviesprijs €78,00 €44,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €78,00 €44,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'oreal maschera capelli ricci mossi Curlexpression 500ml
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oréal Professionnel Curl Expression Ultra Hydraterend Masker 500 ml

Adviesprijs €54,11 €37,90

Stukprijs
per

Adviesprijs €54,11 €37,90

Stukprijs
per

Uitverkocht

Shampoo L'Oreal Anti-Riflessi Rossi
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L’Oréal Professionnel – Chroma Crème Mat Shampoo 500 ml

Adviesprijs €48,11 €29,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €48,11 €29,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'oreal shampoo antiarancio riflessi arancioni chroma
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L’Oréal Professionnel – Chroma Crème As Shampoo 500 ml

Adviesprijs €48,11 €29,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €48,11 €29,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'oreal Maschera Antigiallo Capelli Biondi Blondifier
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L’Oréal Professionnel – Blondifier Masker 500 ml

Adviesprijs €54,11 €34,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €54,11 €34,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'Oréal Professionnel Absolut Repair Shampoo 1500ml
L'oreal shampoo professionale capelli danneggiati 1500ml
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oréal Professionnel Absolut Repair Shampoo 1500ml

Adviesprijs €54,11 €39,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €54,11 €39,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular Shampoo Refill
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oréal Professionnel Absolut Repair Moleculair Shampoo Navulling 500ml

Adviesprijs €34,11 €26,80

Stukprijs
per

Adviesprijs €34,11 €26,80

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'Oréal Professionnel Absolut Repair Masker 500ml
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oréal Professionnel Absolut Repair Masker 500ml

Adviesprijs €54,11 €34,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €54,11 €34,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

Cofanetto Regalo 2026 Vitamino Color Spectrum Trio L'Oréal Professionnel
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

Cofanetto Regalo 2026 Vitamino Color Spectrum Trio L'Oréal Professionnel

Adviesprijs €98,00 €59,90

Stukprijs
per

Adviesprijs €98,00 €59,90

Stukprijs
per

Uitverkocht

Cofanetto Regalo 2026 Metal Detox Trio L'Oréal Professionnel
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

Cofanetto Regalo 2026 Metal Detox Trio L'Oréal Professionnel

Adviesprijs €89,00 €59,90

Stukprijs
per

Adviesprijs €89,00 €59,90

Stukprijs
per

Uitverkocht

Cofanetto Natale 2026 Absolut Repair Trio L'Oréal Professionnel
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

Cofanetto Natale 2026 Absolut Repair Trio L'Oréal Professionnel

Adviesprijs €89,00 €49,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €89,00 €49,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

Cofanetto Natale 2026 Absolut Repair Molecular Trio L'Oréal Professionnel
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

Cofanetto Natale 2026 Absolut Repair Molecular Trio L'Oréal Professionnel

Adviesprijs €98,00 €72,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €98,00 €72,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

L’Oréal Professionnel Scalp Advanced Shampoo tegen vetheid 100 ml – Zuiverende shampoo voor een vette hoofdhuid met AHA
Shampoo Professionale Cute Grassa L'Oreal
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L’Oréal Professionnel Scalp Advanced Shampoo tegen vetheid 100 ml – Zuiverende shampoo voor een vette hoofdhuid met AHA

Adviesprijs €9,99 €4,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €9,99 €4,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

Shampoo Anti-ongemak 100 ml – L'Oréal Professionnel Scalp Advanced
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

Shampoo Anti-ongemak 100 ml – L'Oréal Professionnel Scalp Advanced

Adviesprijs €13,00 €6,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €13,00 €6,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

Set L'Oréal Absolut Repair Molecular Shampoo + Conditioner – Voor beschadigd en chemisch behandeld haar
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

Set L'Oréal Absolut Repair Molecular Shampoo + Conditioner – Voor beschadigd en chemisch behandeld haar

Adviesprijs €67,70 €54,14

Stukprijs
per

Adviesprijs €67,70 €54,14

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'Oreal Set Absolut Repair Molecular Shampoo + Navulling voor Beschadigd Haar
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oreal Set Absolut Repair Molecular Shampoo + Navulling voor Beschadigd Haar

Adviesprijs €66,00 €52,00

Stukprijs
per

Adviesprijs €66,00 €52,00

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular – Moleculair herstel voor haar in 4 stappen
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oréal Professionnel Absolut Repair Molecular – Moleculair herstel voor haar in 4 stappen

Adviesprijs €175,00 €135,00

Stukprijs
per

Adviesprijs €175,00 €135,00

Stukprijs
per

Uitverkocht

L’Oréal Serioxyl Advanced – Complete Verdichtende Behandeling
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L’Oréal Serioxyl Advanced – Complete Verdichtende Behandeling

€68,89

Stukprijs
per

€68,89

Stukprijs
per

Uitverkocht

Verzorgingsroutine L'Oréal Scalp Advanced Anti-Oiliness - Oplossing voor vettig haar
Shampoo Antiforfora Secca Grassa L'Oreal
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

Verzorgingsroutine L'Oréal Scalp Advanced Anti-Oiliness - Oplossing voor vettig haar

Adviesprijs €59,67 €44,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €59,67 €44,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'Oreal Vitamino Color Volledige routine voor gekleurd haar
Maschera Capelli Colorati L'Oreal
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oreal Vitamino Color Volledige routine voor gekleurd haar

Adviesprijs €107,01 €78,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €107,01 €78,99

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'Oreal Vitamino Color 3-stappenroutine voor gekleurd haar
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oreal Vitamino Color 3-stappenroutine voor gekleurd haar

Adviesprijs €82,53 €59,90

Stukprijs
per

Adviesprijs €82,53 €59,90

Stukprijs
per

Uitverkocht

L'Oreal Serie Expert Vitamino Color Shampoo en ecologische navulling
Maschera Capelli Colorati L'Oreal
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oreal Serie Expert Vitamino Color Shampoo en ecologische navulling

Adviesprijs €50,04 €36,98

Stukprijs
per

Adviesprijs €50,04 €36,98

Stukprijs
per

Uitverkocht

Shampoo Maschera Capelli Colorati Vitamino Color
Maschera Capelli Colorati L'Oreal
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oréal Professionnel Vitamino Color Shampoo en Masker

Adviesprijs €55,26 €43,98

Stukprijs
per

Adviesprijs €55,26 €43,98

Stukprijs
per

Uitverkocht

L’Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Shampoo + Navulling
Maschera Idratante Capelli Colorati L'Oreal
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L’Oréal Professionnel Vitamino Color Spectrum Shampoo + Navulling

Adviesprijs €71,73 €50,00

Stukprijs
per

Adviesprijs €71,73 €50,00

Stukprijs
per

Uitverkocht

TRattamento intensivo per capellli colorati
Maschera Idratante Capelli Colorati L'Oreal
Uitverkocht
L'Oreal Professionnel

L'Oreal Intensieve routine Vitamino Color Spectrum in 3 stappen

Adviesprijs €81,54 €69,99

Stukprijs
per

Adviesprijs €81,54 €69,99

Stukprijs
per

Uitverkocht